WAKACJE 2017

WAKACJE 2017

W tym roku wakacje zapowiadają się znów bardzo ciekawie, planujemy aż 8 turnusów!
Turnus Rodzaj Turnusu Data Cena w zł wiek dzieci
Ia Obóz przygotowujący do egzaminów na odznaki PZJ 24.06 – 4.07.2017 1830 12-18 lat
Ib Obóz konno-fotograficzny 24.06 – 4.07.2017 1830 12-18 lat
II Kolonia konna z modą. 5-15.07.2017 1830 9-14 lat
III Obóz “Konno Dookoła Świata” 16-26.07.2017 2399 11-18 lat
IV Kolonia konno kulinarno-fotograficzna 26.07 – 5.08.2017 1830 9-14 lat
V Kolonia konno-plastyczna 6.08 – 15.08.2017 1699 9-15 lat
VIa Obóz przygotowujący do egzaminów na odznaki PZJ 16.08 – 27.08.2017 1999 12-18 lat
VIb Szaleństwo z końmi 16.08 – 27.08.2017 1999 12-18 lat

 

Zaczynamy bardzo popularnymi u nas turnusami: sportowym i fotografią!. Będzie to okazja do zdobycia gruntownej wiedzy w połączeniu ze wspaniałą zabawą. Konie, konie, konie – od rana do nocy. Zakres informacji obejmować będzie tematykę kursów instruktorskich 🙂

Równolegle w tym czasie będzie też obóz konno-fotograficzny. Warsztaty fotograficzne poprowadzi już wszystkim znana Dominika Frej, fotograf znany już całej Polsce i jej zdjęcia znane są już na świecie.  Ma super warsztat i fantastycznie dogaduje się dziećmi i młodzieżą 🙂 Więcej informacji o Pani Dominice: http://www.dominikafrej.pl/

Zajęcia mają za zadanie przybliżyć uczestnikom podstawowe zagadnienia fotografii, estetyki i sztuki przez wspólną zabawę. Ograniczyliśmy wykłady do minimum, po to żeby Państwa dziecko uczyło się głównie podczas zajęć praktycznych. Jeśli nie boicie się, że Wasza pociecha po obozie z nami, zacznie robić lepsze zdjęcia niż Wy, to zapraszamy!

Dominika jest to młoda artystka, bardzo dobrze znana w środowisku jeździeckim, niezwykle utalentowana a do tego wspaniale współpracująca z dzieciakami i młodzieżą. Prowadzi dział szkoleń z fotografii w najnowszym magazynie jeździeckim „Gallop”.

Nowością jest turnus konno-plastyczny z Kamilą Karst! Pani Kamila studiowała w Państwowej Wyższej Szkole Sztuk Plastycznych we Wrocławiu. Od 1997 r. jest członkiem ZPAP oddział we Wrocławiu. Swoje prace prezentowała na wystawach indywidualnych oraz zbiorowych w Polsce, we Włoszech, w Anglii, Czechach, Niemczech i Japonii.

Główne dziedziny zainteresowań to litografia, techniki wklęsłe, malarstwo, rysunek, formy przestrzenne, grafika użytkowa. Główna tematyka prac to konie i fantastyka. Pani Kamila ma duże doświadczenie w pracy z dziećmi, jej zaangażowanie i otwartość zaraża innych pasją. To będzie turnus marzeń każdego dziecka, kochającego plastykę i sztukę!

W TYM SEZONIE MODA I KONIE – wszystkie dziewczyny lubią modę. Konie kojarzą się z elegancją i świetnymi ubraniami. Na naszym obozie będzie można połączyć jedno i drugie. Uczestniczki będą szyć kiecki i kreacje na prawdziwy pokaz mody, który odbędzie się na koniec turnusu! Turnus poprowadzi fantastyczna Projektantka – Małgorzata Barcikowska!

Ubiegłorocznym hitem był turnus fotograficzno-kulinarny z Dominiką Frej i Michałem Szcześniakiem.

Uczestnicy samodzielnie będą mogli przygotować swoje potrawy, będziemy kroić, mieszać, smarować, czasem ucierać, często miksować i piec, w międzyczasie przepysznie się bawić. Zwieńczeniem warsztatów będzie wspólna degustacja przygotowanych potraw.

Warsztaty poprowadzi MICHAŁ SZCZEŚNIAK, brązowy medalista z Kulinarnego Pucharu Świata w Luxemburgu.

Szef warszawskiej restauracji, były kucharz w Bristol Le Royal Meridien Hotel. Młody bardzo utalentowany kucharz.

Pan Michał Szcześniak już ma wieloletnie doświadczenie z pracy z młodzieżą. Jego bezpośredniość i komunikatywność powoduje olbrzymie zaangażowanie dzieciaków.  Ma kreatywne podejście do życia, niewyczerpane pokłady energii i głowę pełną pomysłów.

Zajęcia kulinarne to idealny pomysł na twórcze spędzenie czasu dla dzieci i młodzieży. W miłej atmosferze dzieci będą mogły zdobyć nowe doświadczenia kulinarne, a przy okazji dobrze się bawić

Pani Dominika Frej jest już znana wszystkim 🙂

Opisane są oczywiście dodatkowe atrakcje, bo głównym aspektem są konie, konie, konie. Przy każdym turnusie dokładnie opisany jest program hipiczny. Do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie, ważne są potrzeby każdego z uczestników. Czterech doświadczonych instruktorów jeździectwa stale dba o rozwój i świetną zabawę kolonistów i obozowiczów.

Turnus sportowy. Przez ostatnie lata przygotowaliśmy do egzaminów kilkaset osób.

W trakcie jazd przygotowawczych analizujemy i wielokrotnie próbujemy kolejne etapy układów konkursowych ujeżdżenia, składając je później w całość. Z jednej strony daje to możliwość dokładnego zapoznania się z wszelkimi niuansami programu na odznaki, z drugiej, jeździec doskonale zapoznaje się
z koniem, na którym będzie jechał egzamin.

Podobnie jazdy skokowe prowadzone są od najprostszych ćwiczeń, przez kolejne elementy parkuru, aż do „próby generalnej” przed egzaminem – czyli przejazdu całości programu przed „własną publicznością”. Naprawdę warto poczuć emocje egzaminu dwa dni wcześniej!

Równolegle z turnusem sportowym będzie obóz Szaleństwo z końmi”

Oferta przeznaczona jest dla młodzieży która etap odznak jeździeckich ma daleko przed sobą (początkujący) lub za sobą (zaawansowani). Uczestnicy chcą się świetnie bawić, a przy okazji nabyć nową wiedzę. Te same zajęcia i wykłady co na naszym sztandarowym obozie sportowym! Tutaj bez presji zdawania egzaminów!

I absolutną nowością jest obóz „KONNO DOOKOŁA ŚWIATA”  Obóz baaardzo ciekawy. Uczestnicy będą poznawać poszczególne dyscypliny jeździeckie, takie jak: POLO, WESTERN, DAMSKIE SIODŁO, HISZPAŃSKA SZKOŁA JAZDY, SKOKI, UJEŻDŻENIE I POWOŻENIE! TO BĘDZIE HIT. Wykłady i zajęcia prowadzone przez profesjonalistów. Będziemy próbować każdej z dyscyplin! Na tych wakacjach będzie się tyle działo, że zupełnie nie będziesz czuł upływającego czasu!

Mam nadzieję, że każdy znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie. My gwarantujemy ze swojej strony profesjonalizm, zaangażowanie, super warunki socjalne, smaczną kuchnię, wychowane i ujeżdżone konie i wielkie serducho.

Zapraszamy

Informacje bardziej szczegółowe o ośrodku i sposobie zamawiania.

admin