O nas

O nas – SamseLowo

SamseLowo to styl życia, to miejsce, które tworzą ludzie przebywający tutaj.

Z sercem w środku przyrody i z dumą w nazwie, SamseLowo to nasze, Ksenii i Marka Samsel, życiowe dzieło. Kiedy w 1992 roku zakładaliśmy ten ośrodek, marzyliśmy o miejscu, które będzie żyło swoim rytmem i przyciągało ludzi o podobnych wartościach i pasjach. Z upływem lat to marzenie stawało się rzeczywistością, dzięki ciężkiej pracy, determinacji i niegasnącej pasji.

Ksenia, z głębokim zamiłowaniem do sztuki, jako coach, szkoleniowiec, trener oraz sędzia, nieustannie dba, by SamseLowo rozwijało się w harmonii z otaczającą przyrodą i ludźmi, którzy tu przebywają.
Marek, z inżynierskim podejściem do życia, dba o techniczne aspekty ośrodka, gwarantując, że każdy zakątek jest dopieszczony i pełen uroku.

SamseLowo to nie tylko ośrodek, to filozofia życia. To miejsce, które tętni dzięki ludziom, którzy tu przybywają. Każdy gość przynosi ze sobą cząstkę siebie, tworząc niepowtarzalną mozaikę doświadczeń, pasji i marzeń. To właśnie tutaj, w otoczeniu natury, rodzą się niezwykłe historie, wspaniałe przyjaźnie i niezapomniane chwile.

Usytuowane zaledwie 50 km od Warszawy i w otulinie Bolimowskiego Parku Krajobrazowego, nasza posiadłość oferuje nie tylko kontakt z przyrodą, ale także komfort dostępu i doskonałą lokalizację. Spacery, przejażdżki konne, rowerowe wyprawy – każdy sposób jest dobry, by odkrywać urokliwe zakątki tej części Polski.

Zapraszamy serdecznie do SamseLowo, gdzie magia natury spotyka się z magią ludzi.
Odkryjcie z nami to wyjątkowe miejsce!

W Samselowie każdy z Państwa znajdzie zajęcie dla siebie. Nieważne czy jest dzieckiem, znudzonym managerem, czy też tryskającym energią – przedstawicielem młodzieży.

Najważniejsze w życiu każdego człowieka jest pasja. Jeśli praca jest pasją, wówczas nie męczy.
Konie są pięknymi zwierzętami, ulubieńcami Polaków, kojarzą się z pięknem i elegancją. Właściciele pasjonują  się zarówno tymi pięknymi istotami, sportem jeździeckim jak i malarstwem, architekturą wnętrz, sztuką kulinarną i florystyką.

Gdzie Tradycja Spotyka się z Gościnnością

Każde marzenie zaczyna się od inspiracji, a nasze – od miłości do tradycyjnych smaków kuchni domowej. Wierzyliśmy, że najlepszym sposobem na celebrowanie tej miłości jest stworzenie miejsca, w którym w przytulnej atmosferze można będzie delektować się daniami przygotowanymi według sprawdzonych, rodzinnych receptur.

Nasza przestronna i pełna charakteru jadalnia stanowi serce KJ Huzar. Miejsce, gdzie goście mogą znaleźć kącik idealny dla siebie – czy to na nieformalne spotkanie przy kawie, czy na wyjątkowe, uroczyste przyjęcie. Chociaż obecnie decydujemy się organizować przyjęcia tylko okazjonalnie i głównie dla osób, które są nam bliskie, to za każdym razem dbamy o to, by były one wyjątkowe i pełne ciepła.

KJ Huzar to więcej niż tylko ośrodek – to przestrzeń, gdzie życie płynie swobodnie i beztrosko. Trzy nasze budynki otaczają centralny dziedziniec, stwarzając tym samym gościnny krąg, w którym łatwo jest poczuć się jak u siebie w domu. Zależnie od nastroju i pory dnia, można spędzić czas w eleganckiej jadalni, zrelaksować się w salonie z miękkimi fotelami i przytulnym kominkiem lub przenieść się pod nasz daszek grilla, który nazywamy Randawellą, gdzie świeże powietrze i przyroda dodają kolorytu każdemu spotkaniu.

Zapraszamy do KJ Huzar, gdzie tradycja, gościnność i prawdziwa polska kuchnia tworzą niezapomniane wspomnienia.

 #PRZYJECIAOKOLICZNOŚCIOWE

PYSZNE JEDZENIE, KLIMATYCZNIE, KLUBOWO

„NIECH SIĘ KAŻDY DOWIE, JAK JEST FAJNIE W SAMSELOWIE”

Informacje: WWW.SAMSELOWO.PL