Imprezy firmowe

IMPREZY DLA FIRM

Praca, praca, praca….

Każdy doskonale wie, jak ważne jest, by odpocząć i zebrać siły, aby być gotowym na kolejne wyzwania.

Wieczorne ognisko  lub szalona dyskoteka z kolegami i koleżankami z firmy. .
Po powrocie poczucie, że jest się częścią grupy, nieprędko mija. Łatwiej wtedy rozwiązywać razem codzienne zadania w pracy.

Coraz więcej firm wykorzystuje taki sposób zbliżenia pracowników. Organizowane są wspólne wyjazdy, podczas których pracownicy zacieśniają więzy grupowe, aby po powrocie pracować wydajniej i kreatywniej. Imprezy integracyjne, wbrew częstym narzekaniom znudzonych nimi pracowników, mają wiele zalet. Zarówno dla firmy, jak i dla jednostki.

Z zalet, jakie niesie ze sobą spędzanie wolnego czasu z ludźmi, z którymi się pracuje, najważniejsza oczywiście jest integracja. Sama nazwa mówi za siebie. To właśnie ze względu na nią po powrocie wszyscy pytają nas: „No i co, zintegrowani?”

Dzięki spotkaniom w towarzystwie ludzi, z którymi widzisz się każdego dnia, a tym razem wyjątkowo, z dala od problemów w pracy, możesz dowiedzieć się wiele o sobie i o innych.

Genialne pomysły mogą być na takich imprezach uwalniane z umysłów, w których już wcześniej się zalęgły.
Takie koncepcje mogą pojawiać się zupełnie niespodziewanie podczas spontanicznych rozmów o sprawach firmy.

Wieczorem zaś proponujemy elegancką kolację integracyjną.

Najważniejsze w życiu każdego człowieka jest pasja. Jeśli praca jest pasją, wówczas nie męczy. Właściciele pasjonują się zarówno sportem jeździeckim jak i malarstwem, architekturą wnętrz, sztuką kulinarną i florystyką.

Dlatego też aby spełnić marzenia najlepszym rozwiązaniem było stworzenie takiego miejsca jak Samselowo, gdzie w miłej atmosferze można zjeść tradycyjne dania przyrządzone według domowych receptur.

Gustowna sala bankietowa daje Państwu szansę wyboru wymarzonego miejsca na urządzenie wspaniałego przyjęcia w ekskluzywnym stylu.